CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA MEDALEM PAMIĄTKOWYM 100 lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej           
Login
Hasło

Regulamin sklepu Rejestracja
Nie pamiętasz hasła?


Najczęściej wyszukiwane pozycje:
Zajda Ryszard
Schematy obliczeniowe gazociagów. Projektowanie sieci gazowych
Schematy obliczeniowe gazociagów. Projektowanie sieci gazowych
Cena: 30.50 zł  15.30 zł
Malatyńska Grażyna
Funkcje zespolone w przykladach i zadaniach
Brak okładki
Cena: 42.00 zł  21.00 zł
Korzyński Mieczysław
Nagniatanie ślizgowe
Nagniatanie ślizgowe
Cena: 30.00 zł  15.00 zł
Kurczyński Zdzisław
Lotnicze i satelitarne obrazowanie Ziemi. Część 1 i 2
Lotnicze i satelitarne obrazowanie Ziemi. Część 1 i 2
Cena: 59.00 zł  29.50 zł

REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ KSIĘGARNI TECHNICZNEJ§1

Przedmiotowy Regulamin określa zasady sprzedaży internetowej prowadzonej przez Księgarnię Techniczną z siedzibą ul. Polna 13 lokal 40-42, I piętro, 00-633 Warszawa.

§2

Sprzedaż odbywa się za pomocą strony internetowej www.ksiegarnia-studencka.com.pl

§3

Aby Klient mógł dokonywać zakupów tytułów z oferty Księgarni najpierw musi się zarejestrować. Po dokonaniu rejestracji i jej potwierdzeniu poprzez kliknięcie linka wysłanego na podany przez Klienta adres e-mail, należy się zalogować na stronie.

§4

Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dodany do wartości zakupionego towaru. Na końcowy koszt zamówienia składają się cena towaru i cena przesyłki. Powyższe nie dotyczy odbioru osobistego.

§5

Koszty przesyłki są automatycznie obliczane na podstawie rozmiarów książki, ilości stron i rodzaju oprawy. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

§6

Przy zamówieniu o wartości powyżej 300 zł dostawa gratis.

§7

Księgarnia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie www.ksiegarnia-studencka.com.pl i/lub wprowadzania w nich zmian.

§8

Klient wybiera tytuł z oferty Księgarni prezentowanej na stronie internetowej www.ksiegarnia-studencka.com.pl i składa zamówienie przez stronę . W wyjątkowych sytuacjach zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej (sklep@ksiegarnia-studencka.com.pl), telefonicznie lub faksem (022 628 77 58). Oferta Księgarni ma charakter wiążący przez okres jej prezentacji na wyżej wymienionej stronie i do czasu wyczerpania zapasu danego tytułu w magazynie. Ceny i ilości książek są uaktualniane codziennie.

§9

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Księgarnię dokonane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

§10

W przypadku, gdy zamówienie nie zostanie potwierdzone przez Księgarnię w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy - sklep@ksiegarnia-studencka.com.pl lub telefoniczny - (022) 628 77 58

§11

Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

§12

O braku w magazynie któregokolwiek z zamówionych tytułów powiadamiamy Klienta za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Gdy wszystkie pozycje są dostępne Klient będzie o tym również poinformowany.

§13

Do każdego zakupu wystawiany jest paragon fiskalny bądź na życzenie Klienta faktura VAT, zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu.

§14

Zamówienie zostanie zrealizowane w najkrótszym czasie (maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych) od momentu jego potwierdzenia przez Klienta (średni czas oczekiwania na przesyłkę 5 dni). W przypadku wystąpienia trudności z realizacją zamówienia, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Księgarni. Księgarnia nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską.

§15

W przypadku, gdy opcją odbioru nie jest odbiór osobisty lub przesyłka za pobraniem, zebrane książki będą wysłane dopiero, gdy Klient dokona przelewu na konto podane w punkcie 20. Klient dokonuje przelewu po potwierdzeniu przez Księgarnię, że całe zamówienie zostało skompletowane. Opóźnienie związane z przelewem może mieć wpływ na ewentualne opóźnienia. W momencie, gdy towar zostanie wysłany, Klient zostanie o tym poinformowany za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie

§16

W przypadku, gdy opcją odbioru jest odbiór osobisty, Klient zobowiązany jest do odebrania zamówionego towaru w ciągu 7 dni roboczych od dnia potwierdzenia jego dostępności to przez Księgarnię.

§17

Gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji i wystąpią trudności z uzyskaniem wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów przesyłki zamówienie realizowane będzie w dłuższym czasie o czym Klient zostanie poinformowany za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Jednakże, na życzenie Klienta Księgarnia może podzielić zamówienie na kilka części, każdorazowo pobierając od niego koszty przesyłki.

§18

Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało wszystkie dane dotyczące Klienta wymagane podczas składania zamówienia na stronie internetowej Księgarni (nazwisko/adres firmy, imię/NIP firmy, adres zamieszkania/siedziba firmy, telefon, adres e-mail). W przypadku, gdy istnieje podejrzenie podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Księgarnia zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.

§19

W przypadku, gdy Klient podczas składania zamówienia poda błędne dane adresowe do wysyłki, koszty zwrotu przesyłki oraz ponownego jej wysłania do Klienta ponosi Klient.

§20

Księgarnia oferuje dwie formy płatności:
a) za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Forma płatności za pobraniem jest dostępna tylko dla tych Klientów, którzy dokonali już zakupów w Księgarni trzykrotnie.
b) przelewem - przesyłka zostanie wysłana po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy Księgarni. W opisie przelewu powinien znajdować się numer transakcji.

Nr rachunku bankowego Księgarni
PKO BP
38 1020 1013 0000 0102 0003 7093


§21

Możliwy jest także odbiór osobisty zamówionego towaru – przy wypełnianiu zamówienia w polu „Opcje dostawy” należy zaznaczyć „odbiór osobisty”.

§22

Złożone zamówienie może zostać anulowane przez Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej sklep@ksiegarnia-studencka.com.pl lub telefonicznie (022) 628 77 58. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane (wysłane do Klienta).

§23

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w Księgarni bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty jego odebrania. Jednakże, jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie został w żaden sposób zniszczony lub - w przypadku nagrań audialnych i wizualnych oraz programów komputerowych - nie zostało usunięte oryginalne opakowanie towaru. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. Księgarnia gwarantuje zwrot ceny towaru - pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Nie zwracamy kosztów dostawy i kosztów odesłania do nas towaru. Nie przyjmujemy także przesyłek wysłanych do Księgarni za pobraniem. Towar należy wysyłać na adres Księgarnia Studencka ul. Polna 13 lokal 40-42, 00-633 Warszawa.

§24

W przypadku reklamacji prosimy o niezwłoczne przesłanie wadliwego towaru do Księgarni. Nie przyjmujemy jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych przez Klienta za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z opisem przyczyny zwrotu. Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie taka możliwość. Za towar wadliwy uznaje się towar, który posiada wady techniczne. Reklamowany towar należy wysyłać na adres Księgarnia Studencka ul. Polna 13 lokal 40-42, 00-633 Warszawa.

§25

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dane osobowe Klienta zostaną wprowadzone do bazy danych Księgarni wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich aktualizowania.

§26

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy Cię, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Księgarnia Studencka, ul. Millera 8 m. 13, 01-496 Warszawa, z siedzibą ul. Polna 13, lokal 40-42, 00-633 Warszawa;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu realizacji składanych w sklepie internetowym zamówień
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane są do momentu żądania usunięcia;
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora:
- dostępu do danych osobowych,
- sprostowania danych osobowych,
- usunięcia danych osobowych,
- ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
- przenoszenia danych osobowych;
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
6) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W każdej chwili może Pani/Pan wycofać zgodę na przechowywanie danych osobowych wysyłając e-mail na adres: sklep@ksiegarnia-studencka.com.pl

§27

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:

Księgarnia Techniczna
ul. Polna 13 lokal 40-42, I piętro, 00-633 Warszawa
sklep@ksiegarnia-studencka.com.pl
(022) 628 77 58§28

Księgarnia Studencka dokłada wszelkiej staranności, aby oferta jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) informacje zawarte na stronie Księgarni nie mogą być jednak (o ile nie zaznaczono inaczej) traktowane jako oferta w świetle wymogów Kodeksu Cywilnego
  Copyright Księgarnia studencka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

statystyka
Kontakt z administratorem.